Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Diskutime shoqėrore
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Diskutime rreth jetės sė natės.
14 1,249

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Diskutime shoqėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
18 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e natės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Agim Metbala
25-03-2019 18:48
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
527 32,058
 
16 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e ditės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Agim Metbala
25-03-2019 07:17
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
723 41,699
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. kanina
24-03-2019 12:50
nga Maurice Shko tek postimi i fundit
403 66,241
 
Kryetemė Kryetemė: Pyetjet tona per ndihme. (Temė me shumė faqe 1 2)
Sopoti
23-08-2017 00:22
nga Socio Shko tek postimi i fundit
22 9,038
 
Onyx
25-03-2019 16:12
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
26 293
 
Loreal
24-03-2019 21:15
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
501 46,383
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. gladiola
17-03-2019 16:59
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
302 25,590
 
Gi de Masha
14-03-2019 17:34
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
6 167
 
Gi de Masha
14-03-2019 16:43
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
120 6,467
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Mandi
12-03-2019 23:08
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
628 127,449
 
Gi de Masha
11-03-2019 23:54
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 52
 
Fshatari
09-03-2019 22:36
nga nghi ngo Shko tek postimi i fundit
28 387
 
Viking
09-03-2019 08:51
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
110 2,233
 
Eden
09-03-2019 08:44
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
98 5,249
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mano
09-03-2019 08:43
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
44 2,359
 
Saura
03-03-2019 18:51
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
358 35,080
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Xixa
22-02-2019 06:34
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
113 18,027
 
Akrepi
19-02-2019 10:45
nga Sia Shko tek postimi i fundit
16 322
 
Si Bora
16-02-2019 22:02
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
48 872
 
clizia
03-02-2019 20:18
nga AAO Shko tek postimi i fundit
14 1,694
 
Mr. E
02-02-2019 20:49
nga Lea Shko tek postimi i fundit
412 20,621
 
Just myself
26-01-2019 15:34
nga Golden_Boy Shko tek postimi i fundit
240 19,363
Arrow
Robbery
23-01-2019 22:31
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
500 35,128
 
Jurgeni
23-01-2019 11:48
nga Khaleesi Shko tek postimi i fundit
24 565
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 870 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur