Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Mjekėsia ''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Mjekėsia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
5 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Keshilla popullore (Temė me shumė faqe 1 2)
Skydive
16-12-2018 10:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 22,353
 
Xhuljan
11-03-2019 11:48
nga drague Shko tek postimi i fundit
26 702
 
par
04-03-2019 08:38
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
314 46,884
 
Persona
25-02-2019 14:11
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
765 107,038
 
ajzberg
13-02-2019 16:12
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
10 241
 
Rexhina
30-01-2019 20:56
nga Khaleesi Shko tek postimi i fundit
243 12,196
Post
SEa
27-12-2018 15:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
130 14,921
 
Kastrioti1443
11-12-2018 20:05
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
8 400
 
Erdhi Dimri
05-12-2018 18:07
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
18 436
 
Beast
04-12-2018 19:51
nga Beast Shko tek postimi i fundit
0 127
 
Beast
04-12-2018 19:43
nga Beast Shko tek postimi i fundit
0 143
 
SmiLey
26-11-2018 12:37
nga Adea Shko tek postimi i fundit
7 3,797
 
Xhuljan
10-09-2018 07:08
nga Persona Shko tek postimi i fundit
8 908
 
Fshatari
04-09-2018 19:02
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 741
 
Fshatari
26-08-2018 21:47
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
2 694
 
Elian70
11-08-2018 17:47
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
15 795
 
Fshatari
29-07-2018 18:10
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
1 843
 
Fshatari
24-07-2018 14:28
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
1 864
 
SEa
- - -
 
Fshatari
04-07-2018 14:25
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
2 905
 
Unik
27-06-2018 17:13
nga *ARiel* Shko tek postimi i fundit
15 1,136
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 402 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur