Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
45 1,375

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
04-04-2019 12:18
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
824 139,019
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
25-03-2019 04:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
129 56,533
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
24-03-2019 13:37
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
475 113,371
 
Beaute
14-03-2015 19:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 140,976
 
cool_shqype
16-05-2019 13:47
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
231 33,284
 
Fshatari
14-05-2019 05:43
nga Adea Shko tek postimi i fundit
63 966
 
SmiLey
09-05-2019 18:50
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
129 12,049
 
ARIS
09-05-2019 14:44
nga The ICEman Shko tek postimi i fundit
160 24,377
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. tété
09-05-2019 11:25
nga The ICEman Shko tek postimi i fundit
151 21,958
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Esther
01-05-2019 22:15
nga Eleonore Shko tek postimi i fundit
84 15,597
 
Onyx
01-05-2019 09:49
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
21 1,258
 
tipi engjellor
29-04-2019 21:08
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
423 55,119
 
Mandi
29-04-2019 03:02
nga Eleonore Shko tek postimi i fundit
384 43,047
 
Mandi
28-04-2019 21:40
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
144 15,467
 
ARIS
28-04-2019 21:34
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
75 9,005
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. LoLiTa
28-04-2019 21:27
nga The ICEman Shko tek postimi i fundit
283 55,852
 
Angel69
25-04-2019 10:01
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
497 13,211
 
Beaute
22-04-2019 13:35
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
150 4,218
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. The_AnGeL
22-04-2019 13:29
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
188 17,868
 
Fshatari
21-04-2019 21:48
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
23 392
 
Lea
20-04-2019 15:26
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
64 4,255
 
Eden
19-04-2019 10:47
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
127 5,333
 
ODEON
17-04-2019 20:44
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
27 6,046
 
Onyx
08-04-2019 08:06
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
9 995
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 351 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur