Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori - anagrami 4 (Temė me shumė faqe 1 2)
Agim Metbala
18-03-2019 21:49
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
37 572
 
Akrepi
19-03-2019 08:48
nga *ARiel* Shko tek postimi i fundit
396 5,608
 
Akrepi
19-03-2019 00:46
nga Eden Shko tek postimi i fundit
214 3,831
 
e panjohura
18-03-2019 23:53
nga Eden Shko tek postimi i fundit
648 13,446
 
Viking
18-03-2019 21:09
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
67 1,029
 
Akrepi
18-03-2019 16:13
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
502 7,727
 
Viking
17-03-2019 17:05
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
589 5,440
 
Rexhina
17-03-2019 11:52
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
287 16,573
 
Gi de Masha
17-03-2019 02:53
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
531 27,417
 
Gi de Masha
17-03-2019 00:42
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
79 6,301
Arrow
SystemA
16-03-2019 12:38
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
289 18,471
 
Akrepi
15-03-2019 16:11
nga Viking Shko tek postimi i fundit
434 4,147
 
Rexhina
14-03-2019 16:45
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
284 24,861
 
Gi de Masha
14-03-2019 00:50
nga Eden Shko tek postimi i fundit
26 602
 
Gi de Masha
11-03-2019 22:44
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
33 418
 
Eden
11-03-2019 11:13
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
232 12,481
 
Si Bora
10-03-2019 18:10
nga Khaleesi Shko tek postimi i fundit
44 556
 
Gi de Masha
10-03-2019 02:16
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
693 66,845
 
Akrepi
09-03-2019 20:23
nga B.E.V Shko tek postimi i fundit
121 693
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Rexhina
06-03-2019 18:23
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
1,002 32,576
 
Gi de Masha
05-03-2019 22:15
nga B.E.V Shko tek postimi i fundit
597 22,170
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 682 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur