Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shqipėtarėt nėpėr botė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
yllbardh
06-02-2014 13:10
nga Ema Shko tek postimi i fundit
11 5,550
Arrow
Mandi
19-03-2019 06:54
nga Socio Shko tek postimi i fundit
400 35,043
 
cool_shqype
15-03-2019 20:38
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
3 146
 
edlin
05-03-2019 19:48
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
44 755
 
r00t
21-02-2019 00:06
nga Rimi. Shko tek postimi i fundit
668 90,566
 
Gon!
09-02-2019 23:26
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
91 2,441
 
SystemA
03-02-2019 12:02
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
6 281
 
Mandi
13-01-2019 13:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
468 96,745
 
Kurt
12-01-2019 16:40
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
130 2,867
 
Fshatari
06-01-2019 17:09
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 187
 
drague
05-01-2019 14:37
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
30 3,606
 
King Bardhyl
12-12-2018 07:32
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
2 756
Thumbs up
Mandi
08-12-2018 13:44
nga Esther Shko tek postimi i fundit
1,107 82,133
 
Persona
27-11-2018 19:24
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
138 25,157
 
cool_shqype
22-11-2018 04:26
nga Esther Shko tek postimi i fundit
7 558
 
Erdhi Dimri
19-11-2018 13:42
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
254 7,167
 
Erdhi Dimri
16-11-2018 15:00
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
426 11,238
 
Ragnar
28-10-2018 09:05
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
111 6,938
Wink
Mandi
18-09-2018 21:57
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
468 59,450
 
Fshatari
25-08-2018 19:15
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
2 712
Sondazh
Khaleesi
17-07-2018 00:17
nga ron Shko tek postimi i fundit
68 8,695
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 151 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur