Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
07-07-2019 20:04
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
373 60,773
 
Beaute
19-07-2017 13:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 13,744
 
Rex
15-01-2017 08:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 42,239
 
BlueBaron
30-11-2016 12:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 13,038
 
lenci
18-09-2016 10:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 5,547
 
Llapi
- - -
 
Gi de Masha
13-06-2019 19:48
nga juke Shko tek postimi i fundit
1 114
 
Gi de Masha
- - -
 
Rrjeti
11-06-2019 00:24
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
8 243
 
Llapi
09-06-2019 20:48
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
28 1,444
 
pirro
08-06-2019 10:24
nga drague Shko tek postimi i fundit
2 87
 
Gi de Masha
06-06-2019 23:02
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 136
 
Rrjeti
06-06-2019 09:52
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
0 94
 
Rrjeti
05-06-2019 15:26
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
7 322
 
pirro
04-06-2019 13:30
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
31 956
 
juke
03-06-2019 13:48
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
4 117
 
Llapi
02-06-2019 20:22
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
46 785
 
Llapi
02-06-2019 18:54
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
6 137
 
pirro
01-06-2019 09:15
nga ana_gend Shko tek postimi i fundit
2 125
 
Llapi
31-05-2019 20:50
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
10 220
 
Llapi
29-05-2019 18:48
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
8 164
 
Llapi
22-05-2019 18:43
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
0 77
 
Gi de Masha
22-05-2019 11:32
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
10 207
 
Llapi
20-05-2019 17:33
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
10 121
 
legjenda
18-05-2019 07:44
nga drague Shko tek postimi i fundit
8 172
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 21 to 40 of 1255 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur