Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
23-10-2019 18:56
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
377 72,653
 
Beaute
19-07-2017 14:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 15,714
 
Rex
15-01-2017 09:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 50,023
 
BlueBaron
30-11-2016 13:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 15,051
 
lenci
18-09-2016 11:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 6,470
 
BLEDI_SH
03-10-2013 19:22
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
11 2,346
 
Duaje Siveten
01-10-2013 15:24
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
16 3,706
 
Duaje Siveten
23-09-2013 17:43
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
0 1,757
 
BLEDI_SH
23-09-2013 14:53
nga BLEDI_SH Shko tek postimi i fundit
0 815
 
BLEDI_SH
21-09-2013 21:34
nga magnus Shko tek postimi i fundit
14 3,251
 
juanito02
21-09-2013 13:09
nga SERAFIM DILO Shko tek postimi i fundit
3 1,084
 
Duaje Siveten
20-09-2013 19:31
nga AAO Shko tek postimi i fundit
28 5,255
 
BLEDI_SH
19-09-2013 12:53
nga drague Shko tek postimi i fundit
5 1,429
 
Duaje Siveten
14-09-2013 05:25
nga BlueBaron Shko tek postimi i fundit
11 2,007
 
BLEDI_SH
13-09-2013 13:42
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
49 6,331
 
BLEDI_SH
12-09-2013 21:10
nga Ganimet Shko tek postimi i fundit
24 4,229
 
Duaje Siveten
10-09-2013 17:16
nga Brari Shko tek postimi i fundit
3 1,317
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BlueBaron
04-09-2013 20:09
nga juanito02 Shko tek postimi i fundit
78 12,540
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
04-09-2013 15:20
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
11 2,320
 
Ragnar
25-08-2013 22:27
nga Eliot Shko tek postimi i fundit
12 2,406
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
25-08-2013 10:02
nga juanito02 Shko tek postimi i fundit
4 2,242
 
Ragnar
24-08-2013 21:02
nga Dardan.Ks Shko tek postimi i fundit
9 1,473
 
iDeA
24-08-2013 19:59
nga Ganimet Shko tek postimi i fundit
54 5,764
 
Brari
20-08-2013 16:45
nga drague Shko tek postimi i fundit
3 1,307
 
iDeA
17-08-2013 07:25
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
38 7,206
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1001 to 1020 of 1305 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur