Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
07-07-2019 20:04
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
373 60,830
 
Beaute
19-07-2017 13:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 13,755
 
Rex
15-01-2017 08:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 42,280
 
BlueBaron
30-11-2016 12:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 13,051
 
lenci
18-09-2016 10:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 5,552
 
Atdhetari
30-11-2011 04:58
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
21 2,869
Sondazh
Esther
07-11-2011 10:33
nga AAO Shko tek postimi i fundit
43 10,667
 
daniel00
20-10-2011 21:00
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
23 4,032
 
peshkaqeni33
15-10-2011 23:08
nga SERAFIM DILO Shko tek postimi i fundit
12 1,980
 
SERAFIM DILO
15-10-2011 21:59
nga ABORDAZH Shko tek postimi i fundit
46 10,915
 
peshkaqeni33
24-09-2011 19:18
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
20 5,308
 
SERAFIM DILO
22-09-2011 10:53
nga ABORDAZH Shko tek postimi i fundit
13 3,411
 
Mano
05-09-2011 01:44
nga Mano Shko tek postimi i fundit
54 17,735
 
Kryeplaku
22-08-2011 20:27
nga Mano Shko tek postimi i fundit
19 4,831
 
Morrison
21-08-2011 17:34
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
19 4,625
 
Esther
09-04-2011 15:06
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
10 3,099
 
Esther
27-03-2011 01:39
nga SERAFIM DILO Shko tek postimi i fundit
20 4,522
 
SEa
08-03-2011 11:35
nga SEa Shko tek postimi i fundit
0 1,278
Thumbs down
Kryeplaku
04-02-2011 22:10
nga Kryeplaku Shko tek postimi i fundit
11 2,232
 
daniel00
26-01-2011 03:16
nga Morrison Shko tek postimi i fundit
14 2,779
 
Beaute
16-01-2011 13:09
nga Vlonjati Shko tek postimi i fundit
25 11,901
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1241 to 1256 of 1256 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur