Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
13-02-2019 11:04
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
160 43,720
 
Beaute
19-07-2017 14:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 11,954
 
Rex
15-01-2017 09:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 34,865
 
BlueBaron
30-11-2016 13:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 11,058
 
lenci
18-09-2016 11:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 4,696
 
Mandi
23-02-2019 21:58
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
226 3,294
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
23-02-2019 21:34
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
101 16,565
 
Gi de Masha
23-02-2019 16:52
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
34 871
 
Llapi
23-02-2019 15:58
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
40 679
 
Vlerėsimi  i temave: 5 vota, 4.20 mesatarja. Angel69
22-02-2019 14:05
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
125 5,541
 
Llapi
22-02-2019 13:59
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
57 2,345
 
Kashta
22-02-2019 13:45
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
48 751
 
Kastrioti1443
21-02-2019 15:45
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
0 55
 
Vlerėsimi  i temave: 14 vota, 3.14 mesatarja. Llapi
21-02-2019 09:06
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
803 62,032
 
Kashta
21-02-2019 08:45
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
38 379
 
drague
20-02-2019 20:34
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
201 3,671
Sondazh
Angel69
20-02-2019 18:02
nga par Shko tek postimi i fundit
61 3,217
 
Llapi
20-02-2019 17:14
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
25 517
 
Llapi
20-02-2019 11:07
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
91 4,982
 
Llapi
19-02-2019 11:36
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
30 7,833
 
Orion DYRRAHU
18-02-2019 04:32
nga Metarch Shko tek postimi i fundit
1 125
 
Kashta
16-02-2019 11:21
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
4 95
 
ZET
15-02-2019 14:30
nga edlin Shko tek postimi i fundit
4 111
 
Mandi
14-02-2019 19:49
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
5 169
 
pirro
11-02-2019 20:19
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
17 2,250
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1176 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur