Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Gjuha shqipe “Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Gjuha shqipe
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gramatika e Gjuhes Shqipe
nga Gon!
08-02-2019 14:07 Shko tek postimi i fundit
8 519

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjuha shqipe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Heily
24-10-2018 09:36
nga Adea Shko tek postimi i fundit
22 15,923
 
BATO
12-01-2018 20:44
nga Ena Shko tek postimi i fundit
49 37,535
 
BATO
05-01-2018 12:12
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
7 24,344
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BATO
08-12-2017 10:06
nga Pal Gjatoshi Shko tek postimi i fundit
19 9,958
 
Gi de Masha
23-02-2019 12:01
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
366 33,653
 
skampini
20-02-2019 07:31
nga murik Shko tek postimi i fundit
925 106,565
 
Dredhza
18-02-2019 21:09
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
17 1,141
 
Kontinenti
26-01-2019 15:27
nga ZET Shko tek postimi i fundit
137 32,582
 
murik
24-01-2019 20:55
nga edlin Shko tek postimi i fundit
73 3,936
 
Dredhza
14-01-2019 17:42
nga edlin Shko tek postimi i fundit
85 1,867
 
Albpelasgian
09-01-2019 07:03
nga murik Shko tek postimi i fundit
38 8,990
 
BLEDI_SH
06-01-2019 21:16
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
6 2,114
 
murik
05-01-2019 03:33
nga murik Shko tek postimi i fundit
0 85
 
murik
27-12-2018 08:56
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 331
Lightbulb
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 1.00 mesatarja. illyrianboyful
26-12-2018 13:22
nga ricky_ch Shko tek postimi i fundit
422 62,858
 
Altin Kocaqi
25-12-2018 16:31
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
9 1,452
 
Fshatari
02-12-2018 07:40
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 258
 
Fshatari
18-11-2018 18:59
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
62 1,436
 
Erdhi Dimri
18-11-2018 18:50
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
75 2,594
 
Dredhza
16-11-2018 14:36
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
110 1,963
 
Albpelasgian
08-11-2018 15:56
nga Mollos Shko tek postimi i fundit
26 8,467
 
COB
26-10-2018 02:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 1,498
 
illyrianboyful
17-10-2018 22:03
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
150 11,497
 
Elian70
09-10-2018 08:06
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
0 318
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 209 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur