Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Ndėrkombėtare Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Politika Ndėrkombėtare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.
200 4,871

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Ndėrkombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
3 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Borxhi Grek (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
bindi
20-08-2018 16:44
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
105 32,051
Question
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 2.50 mesatarja. SystemA
03-09-2017 23:51
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
531 75,467
 
Rusnod
21-07-2014 19:07
nga BATO Shko tek postimi i fundit
1,072 117,467
 
Kastrioti1443
15-02-2019 04:56
nga murik Shko tek postimi i fundit
62 3,502
 
Damastion
09-02-2019 23:31
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
20 480
 
Fshatari
09-02-2019 07:25
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
11 286
 
Fshatari
08-02-2019 14:58
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
8 320
 
Fshatari
07-02-2019 18:00
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
2 86
 
Rrjeti
03-02-2019 17:00
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
5 230
 
Fshatari
01-02-2019 14:29
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
4 157
 
YOKO
29-01-2019 00:19
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
105 15,387
 
Angel69
28-01-2019 17:49
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
93 4,849
 
Fshatari
27-01-2019 17:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 260
 
Fshatari
26-01-2019 14:09
nga Socio Shko tek postimi i fundit
273 13,579
 
Edvin83
23-01-2019 18:32
nga lenci Shko tek postimi i fundit
2 1,249
 
Fshatari
02-01-2019 03:09
nga murik Shko tek postimi i fundit
1 217
 
Mandi
29-12-2018 05:46
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
454 73,391
 
Duaje Siveten
25-12-2018 16:48
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
60 6,333
 
Fshatari
22-12-2018 15:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 288
 
Fshatari
19-12-2018 07:26
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 142
 
Fshatari
11-12-2018 19:18
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
12 2,259
 
drague
09-12-2018 17:23
nga SturmFÜHRER Shko tek postimi i fundit
16 506
 
Kastrioti1443
07-12-2018 22:50
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
5 230
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 532 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur