Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
kanina
03-01-2019 16:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
96 24,182
 
Superman
07-05-2018 11:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 4,462
 
Superman
09-01-2018 19:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 13,322
 
Mandi
24-02-2019 01:18
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 14
 
Kastrioti1443
23-02-2019 17:36
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
3 93
 
Kastrioti1443
23-02-2019 10:43
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
43 683
 
cool_shqype
19-02-2019 17:51
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 112
 
Gi de Masha
19-02-2019 16:45
nga drague Shko tek postimi i fundit
8 212
 
Viking
17-02-2019 16:33
nga edlin Shko tek postimi i fundit
4 163
 
Fshatari
14-02-2019 20:04
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
2 149
 
Mandi
12-02-2019 19:07
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
204 4,088
 
Fshatari
12-02-2019 10:53
nga TerraN Shko tek postimi i fundit
6 194
 
Fshatari
11-02-2019 22:33
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
14 281
 
Kastrioti1443
11-02-2019 21:52
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
3 233
Sondazh
3 bashkangjitje Sondazh: Diktatura Komuniste (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Alkoma
10-02-2019 20:23
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
58 2,852
 
Gi de Masha
08-02-2019 20:27
nga edlin Shko tek postimi i fundit
18 318
 
cool_shqype
07-02-2019 21:00
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
4 232
 
Gi de Masha
05-02-2019 20:19
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
1 194
 
Kastrioti1443
05-02-2019 19:06
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
1 119
 
Fshatari
04-02-2019 20:59
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
3 196
Sondazh
Gi de Masha
04-02-2019 00:40
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
171 18,288
 
Gi de Masha
03-02-2019 09:52
nga TerraN Shko tek postimi i fundit
38 842
 
Fshatari
02-02-2019 19:40
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
7 266
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 892 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur