Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Historia e Shqiptarėve
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Mandi
04-04-2019 11:06 Shko tek postimi i fundit
245 4,311
100 1,651
11 330
nga SystemA
30-03-2019 22:37 Shko tek postimi i fundit
51 414
nga Baki
14-04-2019 21:46 Shko tek postimi i fundit
47 1,485
nga Beast
29-11-2018 22:18 Shko tek postimi i fundit
7 1,042

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia e Shqiptarėve Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
ZET
16-04-2019 19:23
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
171 64,203
 
50 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Fustanella (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Mandi
07-04-2019 07:03
nga edlin Shko tek postimi i fundit
312 82,071
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 2.67 mesatarja. r00t
29-03-2019 19:58
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
654 139,970
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. ZET
15-02-2019 16:08
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
535 139,250
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
18-01-2019 16:47
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
193 62,174
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. The Helper
07-01-2019 21:26
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
458 122,382
 
BARAT
02-11-2018 17:51
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
7 9,488
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Akili (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
25-10-2018 15:47
nga Mollos Shko tek postimi i fundit
43 31,113
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
09-09-2018 18:39
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
681 132,155
 
Albpelasgian
06-09-2018 02:02
nga murik Shko tek postimi i fundit
23 11,036
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Pirroja i Epirit (Temė me shumė faqe 1 2)
SERAFIM DILO
25-08-2018 18:48
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
30 20,562
 
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Dodona (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Ajnej
02-04-2017 05:30
nga ron Shko tek postimi i fundit
165 45,956
 
ne universitet
- - -
 
Gi de Masha
23-04-2019 23:02
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
7 172
 
ne universitet
- - -
 
Pirati
21-04-2019 00:35
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
0 87
 
Rrjeti
20-04-2019 10:23
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
319 42,669
 
Rrjeti
19-04-2019 10:35
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
33 673
 
gladiola
16-04-2019 10:02
nga gladiola Shko tek postimi i fundit
3 224
 
Beu_Shpata
15-04-2019 21:03
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
252 18,964
 
Dredhza
13-04-2019 20:23
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
60 1,312
 
Gi de Masha
11-04-2019 21:44
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 31
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. cool_shqype
11-04-2019 20:40
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
17 763
 
Mano
11-04-2019 12:48
nga Mano Shko tek postimi i fundit
7 160
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Angel69
10-04-2019 17:37
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
49 6,518
 
Kastrioti1443
09-04-2019 07:57
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
101 32,955
 
daniel00
08-04-2019 18:31
nga Mano Shko tek postimi i fundit
40 9,514
 
Rrjeti
06-04-2019 15:55
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
4 166
 
Mandi
04-04-2019 19:36
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
15 1,608
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Qafir Arnaut
30-03-2019 18:46
nga par Shko tek postimi i fundit
131 27,490
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. land
24-03-2019 23:10
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
30 13,537
 
Gi de Masha
24-03-2019 00:18
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
15 3,440
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 986 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur