Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
03-03-2018 15:36
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
149 31,575
 
Beaute
19-07-2017 14:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 10,139
 
Rex
15-01-2017 09:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 27,859
 
BlueBaron
30-11-2016 13:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 8,939
 
lenci
18-09-2016 11:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 4,052
 
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 3.00 mesatarja. Arsimi
20-11-2018 02:00
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
59 41,679
 
Llokumi
20-11-2018 01:33
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
4 107
 
Vlerėsimi  i temave: 11 vota, 4.64 mesatarja. Llapi
20-11-2018 01:29
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
235 30,522
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
19-11-2018 20:02
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
69 1,431
 
Llapi
19-11-2018 12:48
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
53 2,156
 
Vlerėsimi  i temave: 10 vota, 3.80 mesatarja. Llapi
19-11-2018 11:32
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
636 29,547
 
Llokumi
18-11-2018 19:37
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
20 404
Sondazh
{A_N_G_E_L_69}
18-11-2018 17:11
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
25 1,072
 
Rrjeti
18-11-2018 15:39
nga Adea Shko tek postimi i fundit
25 666
 
Rrjeti
17-11-2018 20:18
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
0 174
 
Rrjeti
14-11-2018 16:19
nga Adea Shko tek postimi i fundit
8 190
 
Llokumi
13-11-2018 20:24
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
8 144
 
Llapi
10-11-2018 20:06
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
50 5,067
 
Llokumi
09-11-2018 17:38
nga ricky_ch Shko tek postimi i fundit
2 62
 
pirro
07-11-2018 21:58
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
10 249
 
Llokumi
07-11-2018 15:23
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
2 102
 
ZET
03-11-2018 13:50
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
11 279
 
pirro
02-11-2018 10:24
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
1 112
 
Llokumi
29-10-2018 17:29
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
17 256
 
Llokumi
26-10-2018 01:14
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 367
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1105 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur