Kthehu pas   Forum-Al.com™

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Kombėtare & Boterore
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.
nga Pirati
21-04-2019 00:35 Shko tek postimi i fundit
1,455 29,575
nga Mandi
04-04-2019 11:06 Shko tek postimi i fundit
245 4,311
100 1,651
11 330
nga SystemA
30-03-2019 22:37 Shko tek postimi i fundit
51 414
nga Baki
14-04-2019 21:46 Shko tek postimi i fundit
47 1,485
nga Beast
29-11-2018 22:18 Shko tek postimi i fundit
7 1,042
“Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri
224 12,608
Gramatika e Gjuhes Shqipe
nga Gon!
08-02-2019 13:07 Shko tek postimi i fundit
8 519
Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.
21-04-2019 16:19 Shko tek postimi i fundit
697 15,684
Gjithēka mbi figurat e ndritura Kombėtarė Shqipėtare...
nga Sevda
18-04-2019 16:48 Shko tek postimi i fundit
76 2,172
Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.
21-04-2019 18:00 Shko tek postimi i fundit
87 2,752
Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?
nga SystemA
30-03-2019 05:11 Shko tek postimi i fundit
119 3,987
“Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”
17-04-2019 12:36 Shko tek postimi i fundit
151 7,038

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur