Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Ungjillor Ju nė fakt, jeni tė shpėtuar me anė tė hirit, nėpėrmjet besimit, dhe kjo nuk vjen nga ju, po ėshtė dhurata e Perėndisė, Kėtu mblidhemi tė gjithė besimtarėt ungjillor tė tė gjitha bashkesive tė ndryshme pėr tė bekuar njėri-tjetrin me fjalėn e Zotit tonė Jezus Krisht dhe deshmitė tona personale.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ungjillor Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Alkoma
21-08-2018 12:49
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
46 17,155
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
14-05-2018 15:28
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
18 4,888
 
Alkoma
13-05-2018 00:46
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
3 3,558
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. Alkoma
11-05-2018 08:45
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
14 6,597
 
Kryetemė Kryetemė: Kenge te krishtera (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. daniel00
19-03-2018 02:48
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
129 33,360
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Alkoma
07-10-2017 19:04
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
31 8,999
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Alkoma
28-11-2016 12:50
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
10 4,516
 
Alkoma
01-03-2016 08:12
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
14 7,841
 
Alkoma
17-10-2013 00:01
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
6 3,694
 
Alkoma
30-12-2012 15:25
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
1 2,842
 
Alkoma
11-12-2012 08:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
7 6,152
Sondazh
Alkoma
09-09-2012 07:29
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 2,576
 
Kryetemė Kryetemė: Bibla
Alkoma
22-04-2012 18:21
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
17 4,825
Sondazh
Kryetemė Kryetemė: Sondazh: Studim falas ne internet Shqip.
Alkoma
19-02-2012 13:42
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 2,521
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Alkoma
07-04-2011 19:21
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
3 3,507
 
Alkoma
21-03-2011 19:53
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
2 2,850
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
21-03-2011 18:29
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
2 2,430
 
Kryetemė Kryetemė: Historia e Kishes
Alkoma
26-01-2011 13:36
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
9 4,771
 
Tema ėshtė lėvizur: Gezuar Pashket Per Jet'e Mot
Duaje Siveten
- - -
 
Alkoma
26-12-2018 13:06
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
6 2,453
 
Marsel
05-09-2018 19:54
nga Marsel Shko tek postimi i fundit
42 5,430
 
Alkoma
04-09-2018 20:17
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
2 561
 
Alkoma
20-08-2018 23:12
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
1 658
 
Alkoma
10-04-2018 00:39
nga Adea Shko tek postimi i fundit
9 1,556
 
Alkoma
29-01-2018 12:10
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,330
 
Alkoma
31-10-2017 17:18
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,548
 
Alkoma
21-09-2017 19:05
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
6 1,738
 
Alkoma
21-09-2017 17:43
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
49 4,732
 
Alkoma
20-09-2017 19:08
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
2 895
 
Alkoma
20-09-2017 13:02
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 899
 
Alkoma
20-09-2017 12:48
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 779
 
Alkoma
19-09-2017 23:37
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
7 1,116
 
Alkoma
17-09-2017 14:03
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 804
 
Aleandro
09-06-2017 19:08
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
0 1,225
 
Alkoma
24-04-2017 01:23
nga 73ka Shko tek postimi i fundit
5 1,350
 
Alkoma
25-10-2016 08:46
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,183
 
Alkoma
13-04-2016 13:15
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
1 1,593
 
Alkoma
08-04-2016 17:31
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 2,007
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 194 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur