Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Folklori Shqiptar Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Folklori Shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Dasma shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Askushi
29-10-2018 00:51
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
44 57,091
 
Kryeplaku
07-10-2018 13:06
nga edlin Shko tek postimi i fundit
36 13,294
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. BATO
02-04-2018 10:00
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
59 32,286
 
Kryetemė Kryetemė: Legjendat (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
28-03-2017 09:14
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
41 18,848
 
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 4.00 mesatarja. BATO
19-02-2017 15:14
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
129 49,411
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. fegi
13-03-2015 00:04
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
269 33,152
 
Dredhza
14-11-2018 22:09
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
19 3,241
 
Saura
08-11-2018 21:30
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
527 118,027
 
Gi de Masha
30-10-2018 22:04
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
178 31,848
 
rrėqebull
28-10-2018 13:50
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
60 5,490
 
Fshatari
17-10-2018 16:57
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
14 425
 
Gi de Masha
05-10-2018 06:53
nga Adea Shko tek postimi i fundit
46 7,884
 
Gi de Masha
22-08-2018 23:51
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
4 1,937
 
Askushi
22-08-2018 13:33
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
16 4,158
 
lonely_lion
28-06-2018 11:19
nga edlin Shko tek postimi i fundit
3 412
 
BLEDI_SH
02-06-2018 22:22
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
27 2,972
 
DeuS
30-05-2018 23:01
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
35 15,804
 
Rex
20-05-2018 20:54
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
17 3,742
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
17-05-2018 21:50
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
17 15,001
Post
Senorita
08-05-2018 12:35
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
47 11,068
 
Gi de Masha
20-03-2018 18:21
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
23 1,185
 
juke
19-03-2018 14:26
nga drague Shko tek postimi i fundit
16 1,419
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Askushi
11-03-2018 15:02
nga Naser Shllaku Shko tek postimi i fundit
29 23,538
 
juke
02-03-2018 07:51
nga juke Shko tek postimi i fundit
6 947
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
31-10-2017 19:33
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
167 49,072
 
legjenda
12-07-2017 22:04
nga legjenda Shko tek postimi i fundit
0 516
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 77 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur