Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Ndėrkombėtare Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Politika Ndėrkombėtare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.
196 4,795

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Ndėrkombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
3 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Borxhi Grek (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
bindi
20-08-2018 16:44
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
105 24,417
Question
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 2.50 mesatarja. SystemA
03-09-2017 23:51
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
531 57,749
 
Rusnod
21-07-2014 19:07
nga BATO Shko tek postimi i fundit
1,072 92,518
 
Mandi
14-11-2018 19:06
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
2 85
 
Fshatari
14-11-2018 17:21
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
16 176
 
Duaje Siveten
13-11-2018 19:00
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
49 2,743
 
Fshatari
10-11-2018 12:56
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
1 95
 
Fshatari
10-11-2018 11:00
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
4 99
 
lonely_lion
08-11-2018 16:38
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 97
 
Mandi
06-11-2018 22:06
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 70
 
Mandi
06-11-2018 12:04
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
62 4,806
 
Fshatari
06-11-2018 11:53
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
2 44
 
Onyx
03-11-2018 13:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
21 943
 
Fshatari
01-11-2018 20:49
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
4 121
 
YOKO
23-10-2018 11:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
104 9,033
 
{A_N_G_E_L_69}
18-10-2018 18:27
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
40 1,182
 
pirro
17-10-2018 10:30
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
17 490
 
Fshatari
11-10-2018 12:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
67 2,194
 
Gi de Masha
10-10-2018 01:46
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
2 172
 
ZET
07-10-2018 17:24
nga ZET Shko tek postimi i fundit
0 134
 
Fshatari
07-10-2018 00:46
nga Adea Shko tek postimi i fundit
3 192
 
Fshatari
04-10-2018 12:21
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
9 201
 
Fshatari
02-10-2018 15:34
nga AAO Shko tek postimi i fundit
2 160
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 515 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur