Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Shkenca dhe jeta Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Shkenca dhe jeta
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.
87 3,194
34 634
Diskutime mbi teknologjine e fundit, ndikimi i tyre ne jeten e perditshme
15-11-2018 00:57 Shko tek postimi i fundit
27 544

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shkenca dhe jeta Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Heily
01-09-2016 15:57
nga Mano Shko tek postimi i fundit
69 48,567
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
13-11-2018 08:38
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
420 9,113
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
31-10-2018 18:58
nga ron Shko tek postimi i fundit
199 29,078
 
Fshatari
29-10-2018 23:15
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
9 242
Thumbs down
ricky_ch
28-10-2018 16:06
nga Adea Shko tek postimi i fundit
26 832
 
Mandi
28-10-2018 05:21
nga Adea Shko tek postimi i fundit
5 771
 
Mandi
24-10-2018 00:58
nga Adea Shko tek postimi i fundit
19 1,309
 
Fshatari
21-10-2018 14:34
nga Adea Shko tek postimi i fundit
22 1,368
 
Fshatari
07-10-2018 20:54
nga Rex Shko tek postimi i fundit
10 396
 
Fshatari
22-09-2018 15:32
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
55 1,409
 
Mandi
18-08-2018 10:05
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
53 2,804
 
edlin
30-07-2018 16:07
nga Gishti Shko tek postimi i fundit
17 919
 
Orion DYRRAHU
28-07-2018 13:56
nga Venom Shko tek postimi i fundit
8 291
 
Fshatari
19-07-2018 19:28
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 171
 
Rrjeti
07-07-2018 04:32
nga pleurat Shko tek postimi i fundit
3 457
 
ron
20-06-2018 02:34
nga pleurat Shko tek postimi i fundit
2 381
 
Mandi
07-06-2018 21:22
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
8 1,409
 
Mandi
05-06-2018 23:00
nga ron Shko tek postimi i fundit
4 836
 
Mandi
05-06-2018 10:37
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
14 2,250
 
cool_shqype
25-05-2018 21:15
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
2 506
 
Fshatari
02-05-2018 14:26
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
4 718
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 255 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur