Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 3 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
18-01-2019 17:29
nga gladiola Shko tek postimi i fundit
981 78,670
 
Onyx
20-01-2019 22:50
nga Viking Shko tek postimi i fundit
489 12,286
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Lea
20-01-2019 22:25
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
676 13,408
 
ODEON
20-01-2019 22:13
nga Edamame Shko tek postimi i fundit
633 21,185
 
Akrepi
20-01-2019 22:08
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
191 822
 
Gi de Masha
20-01-2019 21:59
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
673 54,284
 
SystemA
20-01-2019 21:12
nga WALCHIRIA Shko tek postimi i fundit
502 7,585
 
Lea
20-01-2019 21:02
nga Performer Shko tek postimi i fundit
499 8,296
 
Viking
20-01-2019 01:12
nga Viking Shko tek postimi i fundit
70 687
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Gi de Masha
19-01-2019 21:21
nga B.E.V Shko tek postimi i fundit
1,066 5,770
 
Rexhina
19-01-2019 21:11
nga Edamame Shko tek postimi i fundit
272 20,301
 
Eden
19-01-2019 13:47
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
207 9,574
 
Rexhina
19-01-2019 13:17
nga Anathema Shko tek postimi i fundit
799 22,721
 
Rexhina
19-01-2019 11:09
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
595 21,310
 
Viking
17-01-2019 16:21
nga gladiola Shko tek postimi i fundit
407 3,164
 
Viking
17-01-2019 00:17
nga Performer Shko tek postimi i fundit
640 26,104
 
gladiola
14-01-2019 13:47
nga *ARiel* Shko tek postimi i fundit
451 22,547
 
Si Bora
13-01-2019 20:21
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
53 683
 
gladiola
10-01-2019 20:43
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
1,020 8,181
 
gladiola
10-01-2019 15:06
nga stinori Shko tek postimi i fundit
55 3,640
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.00 mesatarja. Gi de Masha
09-01-2019 19:31
nga stinori Shko tek postimi i fundit
1,000 5,761
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 666 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur