Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
06-12-2018 14:47
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
153 39,928
 
Beaute
19-07-2017 14:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 11,343
 
Rex
15-01-2017 09:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 32,672
 
BlueBaron
30-11-2016 13:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 10,424
 
lenci
18-09-2016 11:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 4,479
 
legjenda
21-01-2019 22:15
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
1 86
 
Kastrioti1443
21-01-2019 04:11
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 131
 
Gi de Masha
21-01-2019 01:06
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 73
 
Kastrioti1443
20-01-2019 22:10
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
6 130
 
Duaje Siveten
20-01-2019 00:17
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
0 37
 
Llapi
19-01-2019 06:23
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
55 1,949
 
murik
17-01-2019 22:53
nga murik Shko tek postimi i fundit
22 390
 
Llapi
17-01-2019 22:12
nga Mjeku-Popullor Shko tek postimi i fundit
14 315
 
pirro
17-01-2019 05:00
nga murik Shko tek postimi i fundit
8 164
 
Llapi
15-01-2019 07:24
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
322 8,198
 
Mandi
14-01-2019 22:20
nga murik Shko tek postimi i fundit
42 709
Sondazh
{A_N_G_E_L_69}
14-01-2019 18:49
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
51 2,509
 
Rrjeti
14-01-2019 10:09
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
0 57
 
Akrepi
12-01-2019 22:00
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
11 181
 
Fshatari
12-01-2019 11:16
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
16 368
 
Vlerėsimi  i temave: 5 vota, 4.20 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
10-01-2019 18:18
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
120 4,489
 
King Bardhyl
10-01-2019 17:59
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
76 1,136
 
Llapi
10-01-2019 17:46
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
0 56
 
Llapi
10-01-2019 16:39
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
25 351
 
Llapi
10-01-2019 14:10
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
24 375
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1161 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur