Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Folklori Shqiptar Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Folklori Shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryeplaku
07-01-2019 23:22
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
56 15,681
 
Kryetemė Kryetemė: Dasma shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Askushi
29-10-2018 00:51
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
44 62,625
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. BATO
02-04-2018 10:00
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
59 37,574
 
Kryetemė Kryetemė: Legjendat (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
28-03-2017 09:14
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
41 21,360
 
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 4.00 mesatarja. BATO
19-02-2017 15:14
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
129 56,069
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. fegi
13-03-2015 00:04
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
269 37,305
 
rrėqebull
12-01-2019 15:49
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
70 6,784
 
Rrjeti
08-01-2019 17:31
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
7 307
 
edlin
22-12-2018 21:23
nga edlin Shko tek postimi i fundit
40 878
 
Kastrioti1443
16-12-2018 16:32
nga edlin Shko tek postimi i fundit
19 671
 
Gi de Masha
02-12-2018 23:33
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
185 45,843
 
Saura
01-12-2018 22:57
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
552 137,315
 
Dredhza
27-11-2018 20:10
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
21 3,823
 
tenderandkind
26-11-2018 09:09
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
18 13,956
 
Fshatari
17-10-2018 16:57
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
14 829
 
Gi de Masha
05-10-2018 06:53
nga Adea Shko tek postimi i fundit
46 10,740
 
Gi de Masha
22-08-2018 23:51
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
4 2,679
 
Askushi
22-08-2018 13:33
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
16 5,116
 
lonely_lion
28-06-2018 11:19
nga edlin Shko tek postimi i fundit
3 870
 
BLEDI_SH
02-06-2018 22:22
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
27 4,207
 
DeuS
30-05-2018 23:01
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
35 18,339
 
Rex
20-05-2018 20:54
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
17 4,936
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
17-05-2018 21:50
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
17 17,982
Post
Senorita
08-05-2018 12:35
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
47 12,761
 
Gi de Masha
20-03-2018 18:21
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
23 1,817
 
juke
19-03-2018 14:26
nga drague Shko tek postimi i fundit
16 2,351
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 80 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur