Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Letėrsia shqiptare Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Letėrsia shqiptare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
14-11-2018 19:13 Shko tek postimi i fundit
125 990
31 1,333

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Letėrsia shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi i temave: 6 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
06-11-2018 02:05
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
360 73,175
 
Vlerėsimi i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. mondsha
16-03-2018 09:01
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
375 60,792
 
Vlerėsimi i temave: 5 vota, 5.00 mesatarja. Agim Metbala
29-08-2015 08:35
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
1,059 84,430
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Morrison
06-08-2014 01:22
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
24 10,501
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Agim Metbala
06-11-2012 08:22
nga Regina Shko tek postimi i fundit
1,005 86,442
 
Agim Metbala
21-01-2019 18:27
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
899 73,793
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Agim Metbala
21-01-2019 18:20
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
960 67,872
 
Njazi
21-01-2019 10:54
nga Njazi Shko tek postimi i fundit
227 19,139
 
ChocolatE_DiamonD
20-01-2019 22:03
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
493 67,065
 
gladiola
12-01-2019 11:22
nga gladiola Shko tek postimi i fundit
6 5,104
 
gladiola
09-01-2019 17:10
nga Edamame Shko tek postimi i fundit
13 231
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Sopoti
05-01-2019 14:09
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
186 20,959
 
Eden
05-01-2019 04:42
nga Golden_Boy Shko tek postimi i fundit
218 21,793
 
gladiola
04-01-2019 19:29
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 156
 
InkuizitoriMoth
29-12-2018 10:11
nga InkuizitoriMoth Shko tek postimi i fundit
1 68
 
InkuizitoriMoth
26-12-2018 08:37
nga InkuizitoriMoth Shko tek postimi i fundit
1 75
 
gladiola
24-12-2018 11:01
nga Lea Shko tek postimi i fundit
47 9,506
 
Puhiza
23-12-2018 14:35
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
58 9,730
 
Vlerėsimi i temave: 3 vota, 4.67 mesatarja. ODEON
20-12-2018 11:34
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
256 37,395
 
DeuS
11-12-2018 09:17
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
4 9,289
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. cool_shqype
04-12-2018 18:56
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
144 18,844
 
Erdhi Dimri
02-12-2018 01:01
nga Erdhi Dimri Shko tek postimi i fundit
20 634
 
Erdhi Dimri
29-11-2018 19:46
nga Erdhi Dimri Shko tek postimi i fundit
42 731
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Viking
29-11-2018 18:24
nga Viking Shko tek postimi i fundit
59 8,709
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. DeuS
19-11-2018 04:35
nga Eleonore Shko tek postimi i fundit
44 17,274
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 244 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur