Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Letėrsi Humoristike Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
ODEON
23-10-2018 14:23
nga Adea Shko tek postimi i fundit
27 2,929
 
gurax
21-10-2018 20:42
nga Adea Shko tek postimi i fundit
32 7,389
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ODEON
21-10-2018 20:24
nga Adea Shko tek postimi i fundit
51 14,058
 
Venom
21-05-2018 15:11
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
3 909
 
Askushi
20-05-2018 07:41
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
1 2,673
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. iDeA
20-05-2018 07:28
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
5 2,751
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Askushi
27-02-2013 16:12
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
2 5,208
 
Askushi
29-09-2012 16:23
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
2 2,596
 
Askushi
29-09-2012 10:28
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
2 5,587
 
Askushi
14-09-2012 01:37
nga busavata Shko tek postimi i fundit
1 2,331
 
Askushi
13-09-2012 22:28
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 1,719
 
Askushi
13-09-2012 22:16
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
3 2,128
 
Askushi
13-09-2012 22:01
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
1 1,666
 
Askushi
13-09-2012 21:46
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 1,584
 
Askushi
13-09-2012 21:34
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
5 3,005
 
Askushi
13-09-2012 21:17
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
2 5,522
 
Askushi
13-09-2012 21:12
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
3 4,783
 
Askushi
13-09-2012 21:10
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
3 2,995
 
Askushi
13-09-2012 20:23
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 1,657
 
Askushi
13-09-2012 19:53
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
4 1,975
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 27 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur