Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Zona Humoristike Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Zona Humoristike
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Adea
23-10-2018 14:23 Shko tek postimi i fundit
27 176
Vetėm barcaleta
nga Viking
14-12-2018 20:39 Shko tek postimi i fundit
96 1,849

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Zona Humoristike Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thenie humoristike (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Regina
09-11-2018 17:28
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
51 14,995
 
Beu_Shpata
17-01-2019 05:11
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
63 7,290
 
Fshatari
14-01-2019 12:00
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 78
 
BLEDI_SH
07-01-2019 19:40
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
229 39,715
 
Beu_Shpata
20-12-2018 17:36
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
185 7,814
 
Gi de Masha
11-12-2018 08:00
nga Socio Shko tek postimi i fundit
2 300
 
shoku_tanku
10-12-2018 21:58
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
793 13,451
 
Fshatari
03-12-2018 08:23
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 158
 
Noe
26-11-2018 15:46
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
16 1,481
 
Elian70
20-11-2018 18:02
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
34 2,022
 
daniel00
20-11-2018 00:12
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
18 2,982
 
Elian70
14-11-2018 18:56
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
18 320
 
Fshatari
10-11-2018 07:28
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
16 603
 
Besoja
08-11-2018 17:26
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
160 25,827
 
Noe
04-11-2018 16:58
nga ricky_ch Shko tek postimi i fundit
64 3,696
Talking
Jeta
28-10-2018 04:30
nga Adea Shko tek postimi i fundit
109 12,924
 
Ragnar
16-10-2018 19:28
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
81 6,175
 
Elian70
08-10-2018 00:20
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
36 1,944
 
Fshatari
02-10-2018 14:57
nga AAO Shko tek postimi i fundit
8 866
 
busavata
26-09-2018 22:59
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
222 29,355
 
Elian70
24-09-2018 18:44
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
67 4,004
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 221 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur