Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Beaute
11-01-2019 13:15 Shko tek postimi i fundit
44 1,354

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
08-01-2019 10:36
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
474 93,722
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
06-12-2018 09:02
nga murik Shko tek postimi i fundit
128 47,936
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
16-08-2018 21:27
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
823 115,529
 
Beaute
14-03-2015 20:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 116,701
 
Lea
17-01-2019 22:41
nga Golden_Boy Shko tek postimi i fundit
66 1,364
 
Leaf
16-01-2019 13:46
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
36 3,656
 
Si Bora
16-01-2019 06:45
nga Anathema Shko tek postimi i fundit
156 1,875
 
Fshatari
13-01-2019 16:53
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
48 692
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. The_AnGeL
11-01-2019 13:42
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
163 13,467
Unhappy
Mandi
08-01-2019 19:01
nga Meri Shko tek postimi i fundit
350 33,185
 
Onyx
07-01-2019 02:09
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
33 845
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 1.00 mesatarja. Beast
06-01-2019 20:25
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
100 3,033
 
Beast
06-01-2019 17:53
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
276 3,977
 
cool_shqype
06-01-2019 05:45
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
216 24,779
 
Eden
29-12-2018 21:14
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
143 8,142
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Fehmikaciu
19-12-2018 13:35
nga Marya Shko tek postimi i fundit
1,005 63,202
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 3.00 mesatarja. daniel00
18-12-2018 21:13
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
1,036 81,037
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
14-12-2018 20:32
nga SturmFÜHRER Shko tek postimi i fundit
459 33,541
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Si Bora
04-12-2018 21:25
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
267 5,045
 
Beast
02-12-2018 14:56
nga Beast Shko tek postimi i fundit
10 189
 
Elian70
28-11-2018 14:35
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
38 1,552
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. daniel00
28-11-2018 06:21
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
657 70,230
 
Fehmikaciu
14-11-2018 20:45
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
102 14,608
 
Onyx
14-11-2018 12:17
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
8 692
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 345 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur