Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Futbolli
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga SystemA
24-03-2019 05:45 Shko tek postimi i fundit
14 3,718
Zona e Skedinave dhe Basteve 1 x 2
nga SystemA
19-05-2019 15:05 Shko tek postimi i fundit
14 911

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Futbolli Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Venom
09-05-2019 22:17
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
184 6,966
 
Venom
24-05-2019 20:09
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
349 19,151
 
the admiral
19-05-2019 15:13
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
565 79,857
 
legjenda
15-05-2019 10:10
nga Rex Shko tek postimi i fundit
3 118
 
Peshku i Kuq
12-05-2019 19:38
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
231 21,851
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. BlueBaron
28-04-2019 23:11
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
635 89,622
 
Mandi
27-04-2019 19:24
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
384 57,929
 
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 5.00 mesatarja. Angel69
16-03-2019 20:26
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
674 81,074
 
drague
16-03-2019 19:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
6 369
 
AAO
08-03-2019 21:51
nga drague Shko tek postimi i fundit
108 7,191
 
USA NR1
10-02-2019 19:26
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
290 42,724
Cool
ose.al
13-01-2019 12:57
nga ose.al Shko tek postimi i fundit
0 220
 
Venom
22-12-2018 12:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
39 998
 
Venom
05-12-2018 21:58
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
37 1,217
 
Rex
18-11-2018 18:57
nga Rex Shko tek postimi i fundit
121 10,327
 
Peshku i Kuq
10-11-2018 17:07
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
10 1,953
 
Fshatari
- - -
 
Fshatari
- - -
 
Tema ėshtė lėvizur: Premier League 2018-2019!
Venom
- - -
 
Semiku
28-10-2018 18:36
nga drague Shko tek postimi i fundit
46 3,195
 
Urban
27-09-2018 12:25
nga Rex Shko tek postimi i fundit
515 75,074
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 231 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur