Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
45 1,375

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
04-04-2019 12:18
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
823 139,839
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
25-03-2019 04:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
129 56,849
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
24-03-2019 13:37
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
475 114,075
 
Beaute
14-03-2015 19:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 141,896
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. GOC_LACJANE
25-05-2019 07:21
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
289 42,579
 
cool_shqype
23-05-2019 22:59
nga Adea Shko tek postimi i fundit
238 33,937
 
ARIS
23-05-2019 20:57
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
91 17,912
 
ARIS
21-05-2019 00:39
nga Adea Shko tek postimi i fundit
162 24,656
 
Fshatari
14-05-2019 05:43
nga Adea Shko tek postimi i fundit
63 988
 
SmiLey
09-05-2019 18:50
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
129 12,127
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. tété
09-05-2019 11:25
nga The ICEman Shko tek postimi i fundit
151 22,044
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Esther
01-05-2019 22:15
nga Eleonore Shko tek postimi i fundit
84 15,671
 
Onyx
01-05-2019 09:49
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
21 1,287
 
tipi engjellor
29-04-2019 21:08
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
423 55,353
 
Mandi
29-04-2019 03:02
nga Eleonore Shko tek postimi i fundit
384 43,350
 
Mandi
28-04-2019 21:40
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
144 15,560
 
ARIS
28-04-2019 21:34
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
75 9,089
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. LoLiTa
28-04-2019 21:27
nga The ICEman Shko tek postimi i fundit
283 56,084
 
Angel69
25-04-2019 10:01
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
497 13,327
 
Beaute
22-04-2019 13:35
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
150 4,274
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. The_AnGeL
22-04-2019 13:29
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
188 18,003
 
Fshatari
21-04-2019 21:48
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
23 448
 
Lea
20-04-2019 15:26
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
64 4,296
 
Eden
19-04-2019 10:47
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
127 5,379
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 351 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur