Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Gjuha shqipe “Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Gjuha shqipe
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gramatika e Gjuhes Shqipe
8 571

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjuha shqipe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Heily
24-10-2018 08:36
nga Adea Shko tek postimi i fundit
22 19,448
 
BATO
12-01-2018 19:44
nga Ena Shko tek postimi i fundit
49 43,757
 
BATO
05-01-2018 11:12
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
7 26,877
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BATO
08-12-2017 09:06
nga Pal Gjatoshi Shko tek postimi i fundit
19 12,466
 
murik
22-08-2019 23:02
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
6 477
 
Fshatari
21-08-2019 18:11
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 57
 
skampini
19-08-2019 16:11
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
945 136,542
 
Kontinenti
16-08-2019 21:59
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
209 40,844
 
SERAFIM DILO
09-08-2019 00:21
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
5 3,745
 
Mandi
04-08-2019 10:25
nga Zana Shko tek postimi i fundit
2 560
 
Gi de Masha
09-07-2019 17:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
430 45,282
 
ZET
28-05-2019 08:25
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
10 3,020
Lightbulb
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 1.00 mesatarja. illyrianboyful
15-05-2019 15:56
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
551 82,474
 
Fshatari
10-05-2019 19:21
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
4 274
 
Fshatari
01-05-2019 16:39
nga par Shko tek postimi i fundit
3 949
 
SERAFIM DILO
19-04-2019 19:15
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
8 6,102
 
kreksi
01-04-2019 16:50
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
28 1,094
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BARAT
27-03-2019 12:45
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
48 15,373
 
Dredhza
23-03-2019 17:11
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
20 1,891
 
Albpelasgian
10-03-2019 17:28
nga Mollos Shko tek postimi i fundit
26 10,749
 
kreksi
10-03-2019 10:18
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
12 380
 
murik
09-03-2019 00:14
nga murik Shko tek postimi i fundit
93 6,424
 
Fshatari
25-02-2019 21:44
nga murik Shko tek postimi i fundit
2 252
 
Dredhza
14-01-2019 16:42
nga edlin Shko tek postimi i fundit
85 2,474
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 214 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur