Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Letėrsia shqiptare Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Letėrsia shqiptare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
128 1,004
32 1,360

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Letėrsia shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 6 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
03-06-2019 07:56
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
361 103,497
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. mondsha
16-03-2018 09:01
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
375 78,465
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Morrison
06-08-2014 00:22
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
24 12,907
 
ChocolatE_DiamonD
26-08-2019 05:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
576 93,199
 
Agim Metbala
25-08-2019 17:23
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
180 6,648
 
Eden
24-08-2019 14:33
nga Eden Shko tek postimi i fundit
247 36,586
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. cool_shqype
22-08-2019 17:36
nga Viking Shko tek postimi i fundit
164 26,073
 
Onyx
09-08-2019 22:27
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
1 109
 
endrraime
09-08-2019 01:52
nga endrraime Shko tek postimi i fundit
37 7,462
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Puhiza
06-08-2019 20:57
nga zigur Shko tek postimi i fundit
68 13,575
 
ajzberg
03-08-2019 16:32
nga ajzberg Shko tek postimi i fundit
12 603
 
Vlerėsimi  i temave: 5 vota, 5.00 mesatarja. e panjohura
02-08-2019 21:23
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
393 56,195
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Sopoti
24-07-2019 18:54
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
200 32,858
 
the admiral
17-07-2019 13:25
nga busavata Shko tek postimi i fundit
970 137,085
 
Gi de Masha
16-07-2019 19:47
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
12 3,224
 
Agim Metbala
11-07-2019 17:50
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
944 105,427
 
Beu_Shpata
03-07-2019 13:55
nga Mano Shko tek postimi i fundit
7 1,888
 
ODEON
19-06-2019 10:55
nga zigur Shko tek postimi i fundit
17 3,199
 
Lea
18-06-2019 12:12
nga Erdhi Dimri Shko tek postimi i fundit
42 5,116
 
Mandi
16-06-2019 20:58
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
11 2,432
 
Erdhi Dimri
10-06-2019 18:48
nga par Shko tek postimi i fundit
3 137
 
Duaje Siveten
20-05-2019 17:18
nga Rex Shko tek postimi i fundit
2 120
 
gladiola
04-05-2019 19:33
nga gladiola Shko tek postimi i fundit
52 12,144
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 257 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur