Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Shkenca dhe jeta Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Shkenca dhe jeta
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.
nga TerraN
05-07-2019 07:18 Shko tek postimi i fundit
90 3,244
nga Performer
14-03-2019 14:37 Shko tek postimi i fundit
34 635
Diskutime mbi teknologjine e fundit, ndikimi i tyre ne jeten e perditshme
nga Angel69
03-08-2019 12:25 Shko tek postimi i fundit
29 726

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shkenca dhe jeta Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Heily
01-09-2016 14:57
nga Mano Shko tek postimi i fundit
69 65,340
 
Mandi
25-08-2019 16:53
nga kanina Shko tek postimi i fundit
18 1,804
 
Mandi
25-08-2019 13:31
nga gladiola Shko tek postimi i fundit
56 16,344
 
Fshatari
25-08-2019 01:31
nga Str4nger Shko tek postimi i fundit
7 176
 
Kryeplaku
25-08-2019 01:00
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
17 7,133
 
Superman
24-08-2019 20:46
nga Darli Shko tek postimi i fundit
4 1,603
 
Mandi
24-08-2019 20:40
nga Darli Shko tek postimi i fundit
32 7,378
 
Onyx
23-08-2019 23:37
nga Performer Shko tek postimi i fundit
10 181
 
Mandi
23-08-2019 22:49
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
17 1,261
 
Fshatari
23-08-2019 21:59
nga Zana Shko tek postimi i fundit
31 1,166
 
Onyx
23-08-2019 20:58
nga Darli Shko tek postimi i fundit
6 272
 
Fshatari
23-08-2019 20:49
nga Darli Shko tek postimi i fundit
217 4,527
 
Mandi
23-08-2019 20:47
nga Darli Shko tek postimi i fundit
23 687
 
Mandi
18-08-2019 03:56
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 61
 
ODEON
08-07-2019 07:04
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
6 2,418
 
edlin
04-07-2019 13:07
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
103 1,992
 
magnus
31-05-2019 10:24
nga ricky_ch Shko tek postimi i fundit
49 10,498
Thumbs down
ricky_ch
30-05-2019 22:56
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
29 3,894
 
Fshatari
30-05-2019 09:49
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
12 1,218
 
Fshatari
09-05-2019 16:29
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
1 181
 
Fshatari
09-05-2019 15:27
nga Viking Shko tek postimi i fundit
36 708
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 278 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur