Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
13-02-2019 11:04
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
160 43,095
 
Beaute
19-07-2017 14:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 11,838
 
Rex
15-01-2017 09:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 34,478
 
BlueBaron
30-11-2016 13:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 10,955
 
lenci
18-09-2016 11:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 4,648
 
drague
16-02-2019 15:16
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
61 616
 
Kashta
16-02-2019 13:11
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
6 67
 
Kashta
16-02-2019 11:21
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
4 65
 
Kashta
16-02-2019 05:17
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
46 678
 
ZET
15-02-2019 14:30
nga edlin Shko tek postimi i fundit
4 99
 
Llapi
14-02-2019 20:53
nga Kashta Shko tek postimi i fundit
86 4,784
 
Mandi
14-02-2019 19:49
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
5 149
Sondazh
Angel69
12-02-2019 18:00
nga AAO Shko tek postimi i fundit
60 3,086
 
pirro
11-02-2019 20:19
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
17 2,103
 
Gi de Masha
11-02-2019 07:01
nga TerraN Shko tek postimi i fundit
31 779
 
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 3.00 mesatarja. Arsimi
10-02-2019 21:05
nga Ganimet Shko tek postimi i fundit
68 49,413
 
King Bardhyl
10-02-2019 16:20
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
10 230
 
Kastrioti1443
08-02-2019 18:56
nga par Shko tek postimi i fundit
10 285
 
King Bardhyl
08-02-2019 18:41
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
85 1,618
 
pirro
08-02-2019 13:31
nga pirro Shko tek postimi i fundit
0 37
 
Duaje Siveten
07-02-2019 21:18
nga drague Shko tek postimi i fundit
6 136
 
Gi de Masha
06-02-2019 00:48
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
2 65
 
pirro
01-02-2019 23:52
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
14 231
 
Onyx
01-02-2019 07:41
nga Viking Shko tek postimi i fundit
12 1,450
 
Kastrioti1443
01-02-2019 07:36
nga murik Shko tek postimi i fundit
13 395
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1173 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur