Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
18-08-2018 09:43
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
99 30,156
 
BABA nga DURRSI
24-05-2019 08:47
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
50 886
 
Mandi
23-05-2019 18:25
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
55 932
 
Angel69
23-05-2019 18:03
nga par Shko tek postimi i fundit
49 3,084
 
cool_shqype
23-05-2019 14:05
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 29
 
Onyx
23-05-2019 08:40
nga HTFengineer Shko tek postimi i fundit
285 4,976
 
Mandi
22-05-2019 18:20
nga par Shko tek postimi i fundit
58 4,600
 
lonely_lion
22-05-2019 15:52
nga par Shko tek postimi i fundit
15 2,278
 
pirro
18-05-2019 09:51
nga drague Shko tek postimi i fundit
1 67
 
Gi de Masha
- - -
 
Gi de Masha
17-05-2019 06:23
nga drague Shko tek postimi i fundit
1 66
 
par
12-05-2019 19:26
nga AAO Shko tek postimi i fundit
24 2,649
 
Onyx
12-05-2019 19:00
nga Zana Shko tek postimi i fundit
20 2,099
 
Gi de Masha
12-05-2019 15:44
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
4 404
 
Ragnar
12-05-2019 08:28
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
110 1,814
 
Gi de Masha
08-05-2019 19:33
nga Rex Shko tek postimi i fundit
3 116
 
BABA nga DURRSI
08-05-2019 07:27
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
17 220
 
Onyx
07-05-2019 17:59
nga par Shko tek postimi i fundit
32 1,890
 
Kastrioti1443
30-04-2019 16:17
nga par Shko tek postimi i fundit
5 448
 
Erdhi Dimri
30-04-2019 13:47
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
3 220
 
cool_shqype
26-04-2019 19:52
nga par Shko tek postimi i fundit
118 10,006
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1087 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur