Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Muzika

Muzika shqiptare Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Muzika shqiptare Opsionet e nėnforumit Kėrko
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Muzika klasike shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2)
Askushi
22-01-2019 18:36
nga drague Shko tek postimi i fundit
31 24,931
 
busavata
01-03-2011 00:16
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 7,389
 
busavata
28-02-2011 23:05
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 4,575
 
cool_shqype
16-02-2019 09:57
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
669 18,307
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Ēaushi
14-02-2019 22:32
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
307 24,233
 
Gon!
11-02-2019 15:14
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
2 116
 
BARAT
08-02-2019 19:41
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
32 3,745
 
Dodon
07-02-2019 19:05
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
43 5,124
 
Dredhza
05-02-2019 19:52
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
21 1,092
 
Si Bora
03-02-2019 20:45
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
29 573
 
Beu_Shpata
01-02-2019 05:17
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
11 174
 
Viking
22-01-2019 21:47
nga Viking Shko tek postimi i fundit
60 513
 
Loreal
01-01-2019 21:04
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
48 5,366
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. busavata
24-12-2018 15:56
nga drague Shko tek postimi i fundit
337 58,487
 
Angel69
16-12-2018 17:25
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
28 6,041
 
Fshatari
16-12-2018 09:44
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 126
 
Gi de Masha
05-12-2018 23:46
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 217
 
Beast
17-11-2018 15:19
nga Beast Shko tek postimi i fundit
9 410
 
Mandi
09-11-2018 18:31
nga Beast Shko tek postimi i fundit
25 6,327
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
08-11-2018 08:59
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
8 2,028
 
Fshatari
18-10-2018 20:52
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 409
 
Elita 5 (Temė me shumė faqe 1 2)
PuffetiNa
09-10-2018 07:37
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
33 7,780
 
Llapi
05-10-2018 15:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
11 1,488
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 175 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur