Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Ndėrkombėtare Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Politika Ndėrkombėtare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.
nga Elushe
04-12-2018 22:05 Shko tek postimi i fundit
199 4,866

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Ndėrkombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
3 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Borxhi Grek (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
bindi
20-08-2018 16:44
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
105 27,635
Question
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 2.50 mesatarja. SystemA
03-09-2017 23:51
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
531 64,848
 
Rusnod
21-07-2014 19:07
nga BATO Shko tek postimi i fundit
1,072 102,570
 
Duaje Siveten
13-12-2018 14:13
nga SturmFÜHRER Shko tek postimi i fundit
52 4,293
 
Fshatari
11-12-2018 19:18
nga SturmFÜHRER Shko tek postimi i fundit
12 1,852
 
drague
09-12-2018 17:23
nga SturmFÜHRER Shko tek postimi i fundit
16 299
 
Kastrioti1443
07-12-2018 22:50
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
5 153
 
Llokumi
07-12-2018 13:48
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
12 284
 
{A_N_G_E_L_69}
04-12-2018 20:25
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
66 2,463
 
Kurt
03-12-2018 13:13
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 551
 
Mandi
01-12-2018 06:47
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
453 61,184
 
Kastrioti1443
27-11-2018 22:33
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
12 335
 
Fshatari
27-11-2018 15:30
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
5 212
 
Fshatari
22-11-2018 22:58
nga Rex Shko tek postimi i fundit
24 682
 
Fshatari
16-11-2018 23:07
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
18 377
 
Mandi
15-11-2018 22:40
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
4 174
 
Fshatari
10-11-2018 12:56
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
1 217
 
Fshatari
10-11-2018 11:00
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
4 349
 
lonely_lion
08-11-2018 16:38
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 151
 
Mandi
06-11-2018 22:06
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 116
 
Mandi
06-11-2018 12:04
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
62 6,142
 
Fshatari
06-11-2018 11:53
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
2 91
 
Onyx
03-11-2018 13:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
21 1,594
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 522 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur