Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Mjekėsia ''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Mjekėsia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
5 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Keshilla popullore (Temė me shumė faqe 1 2)
Skydive
16-12-2018 10:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 20,778
 
Xhuljan
13-02-2019 18:11
nga MiM@ Shko tek postimi i fundit
17 217
 
ajzberg
13-02-2019 16:12
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
10 192
 
Rexhina
30-01-2019 20:56
nga Edamame Shko tek postimi i fundit
243 10,621
Post
SEa
27-12-2018 15:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
130 13,035
 
Kastrioti1443
11-12-2018 20:05
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
8 372
 
Erdhi Dimri
05-12-2018 18:07
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
18 391
 
Beast
04-12-2018 19:51
nga Beast Shko tek postimi i fundit
0 109
 
Beast
04-12-2018 19:43
nga Beast Shko tek postimi i fundit
0 117
 
par
04-12-2018 19:34
nga Beast Shko tek postimi i fundit
311 42,389
 
SmiLey
26-11-2018 12:37
nga Adea Shko tek postimi i fundit
7 3,507
 
Persona
15-11-2018 12:55
nga Marya Shko tek postimi i fundit
761 95,968
 
Xhuljan
10-09-2018 07:08
nga Persona Shko tek postimi i fundit
8 713
 
Fshatari
04-09-2018 19:02
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 574
 
Fshatari
26-08-2018 21:47
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
2 513
 
Elian70
11-08-2018 17:47
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
15 669
 
Fshatari
29-07-2018 18:10
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
1 647
 
Fshatari
24-07-2018 14:28
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
1 664
 
SEa
- - -
 
Fshatari
04-07-2018 14:25
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
2 725
 
Unik
27-06-2018 17:13
nga *ARiel* Shko tek postimi i fundit
15 1,021
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 402 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur