Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Agim Metbala
22-05-2019 12:04
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
97 3,868
 
Mistrece
24-05-2019 15:04
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
433 4,733
 
Akrepi
24-05-2019 14:56
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
397 6,574
 
Lea
24-05-2019 14:53
nga Performer Shko tek postimi i fundit
582 17,017
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Akrepi
24-05-2019 14:47
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
821 13,326
 
Lea
24-05-2019 14:32
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
71 2,450
 
Akrepi
24-05-2019 12:29
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
558 15,189
 
Jolene
23-05-2019 20:03
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
90 1,545
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Onyx
23-05-2019 19:53
nga Zana Shko tek postimi i fundit
606 22,501
 
Skydive
23-05-2019 17:57
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
305 25,985
 
The ICEman
22-05-2019 20:35
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
88 1,364
 
Onyx
22-05-2019 12:18
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
666 9,640
 
cool_shqype
22-05-2019 12:11
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
65 1,365
 
Onyx
21-05-2019 17:37
nga The ICEman Shko tek postimi i fundit
122 9,947
 
Gi de Masha
20-05-2019 23:14
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
260 25,718
 
Si Bora
20-05-2019 14:20
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
312 6,295
 
Rexhina
18-05-2019 19:21
nga Zana Shko tek postimi i fundit
984 17,945
 
Gi de Masha
18-05-2019 01:03
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
108 19,095
 
Gi de Masha
17-05-2019 18:18
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
122 10,682
 
Zana
17-05-2019 15:35
nga Zana Shko tek postimi i fundit
70 950
 
Gi de Masha
17-05-2019 09:30
nga Viking Shko tek postimi i fundit
119 2,557
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 700 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur