Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Votime dhe sondazhe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Beaute
26-11-2018 21:58
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
166 39,949
Sondazh
4x4
31-03-2019 16:19
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
358 58,368
Sondazh
Beaute
08-03-2019 01:17
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
261 20,449
Sondazh
Heily
05-03-2019 20:51
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
43 5,708
Sondazh
daniel00
05-03-2019 14:15
nga Baki Shko tek postimi i fundit
197 21,853
Sondazh
Beaute
26-02-2019 19:18
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
732 184,711
Sondazh
4x4
18-02-2019 15:47
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
112 18,472
Sondazh
4x4
18-02-2019 02:12
nga Baki Shko tek postimi i fundit
549 61,654
 
Llapi
16-02-2019 17:49
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
0 115
Sondazh
Beaute
16-02-2019 17:19
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
224 29,788
Sondazh
Urban
16-02-2019 08:37
nga Viking Shko tek postimi i fundit
76 10,858
Sondazh
Romina
16-02-2019 02:44
nga murik Shko tek postimi i fundit
374 35,745
 
SystemA
16-02-2019 00:32
nga Baki Shko tek postimi i fundit
68 6,353
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Angel69
01-02-2019 07:07
nga Viking Shko tek postimi i fundit
246 20,407
Sondazh
Gi de Masha
30-12-2018 19:40
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
412 9,706
Sondazh
Kryeplaku
19-12-2018 20:19
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
644 60,051
 
Kastrioti1443
07-12-2018 16:43
nga AAO Shko tek postimi i fundit
587 14,315
 
SystemA
12-11-2018 17:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
19 935
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Marina
22-10-2018 15:19
nga Adea Shko tek postimi i fundit
149 17,713
Sondazh
PUPA
24-09-2018 18:21
nga Performer Shko tek postimi i fundit
200 61,251
Sondazh
Romina
07-08-2018 21:30
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
227 28,846
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 126 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur