Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Gjuha shqipe “Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Gjuha shqipe
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gramatika e Gjuhes Shqipe
nga Gon!
08-02-2019 13:07 Shko tek postimi i fundit
8 519

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjuha shqipe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Heily
24-10-2018 08:36
nga Adea Shko tek postimi i fundit
22 19,033
 
BATO
12-01-2018 19:44
nga Ena Shko tek postimi i fundit
49 43,050
 
BATO
05-01-2018 11:12
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
7 26,584
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BATO
08-12-2017 09:06
nga Pal Gjatoshi Shko tek postimi i fundit
19 12,230
 
skampini
13-07-2019 07:52
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
944 133,519
 
Gi de Masha
09-07-2019 17:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
430 43,974
 
Mandi
09-06-2019 09:08
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 403
 
ZET
28-05-2019 08:25
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
10 2,979
Lightbulb
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 1.00 mesatarja. illyrianboyful
15-05-2019 15:56
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
551 81,194
 
Fshatari
10-05-2019 19:21
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
4 251
 
Fshatari
01-05-2019 16:39
nga par Shko tek postimi i fundit
3 909
 
SERAFIM DILO
19-04-2019 19:15
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
8 6,022
 
kreksi
01-04-2019 16:50
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
28 1,049
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BARAT
27-03-2019 12:45
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
48 15,131
 
Dredhza
23-03-2019 17:11
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
20 1,826
 
Albpelasgian
10-03-2019 17:28
nga Mollos Shko tek postimi i fundit
26 10,576
 
kreksi
10-03-2019 10:18
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
12 348
 
murik
09-03-2019 00:14
nga murik Shko tek postimi i fundit
93 6,164
 
Kontinenti
07-03-2019 14:24
nga magnus Shko tek postimi i fundit
204 39,962
 
Fshatari
25-02-2019 21:44
nga murik Shko tek postimi i fundit
2 234
 
Dredhza
14-01-2019 16:42
nga edlin Shko tek postimi i fundit
85 2,429
 
Albpelasgian
09-01-2019 06:03
nga murik Shko tek postimi i fundit
38 10,965
 
BLEDI_SH
06-01-2019 20:16
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
6 2,600
 
murik
05-01-2019 02:33
nga murik Shko tek postimi i fundit
0 169
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 213 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur