Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Agim Metbala
22-04-2019 16:49
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
77 2,086
 
Akrepi
23-04-2019 09:54
nga Hope Shko tek postimi i fundit
349 5,078
 
Akrepi
23-04-2019 08:22
nga Viking Shko tek postimi i fundit
388 8,953
 
Akrepi
23-04-2019 08:00
nga Lina Shko tek postimi i fundit
489 6,568
 
Rexhina
23-04-2019 07:38
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
31 413
 
Eden
23-04-2019 07:00
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
249 13,747
 
Rexhina
22-04-2019 20:08
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
298 26,817
 
Akrepi
22-04-2019 17:26
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
821 15,317
Arrow
SystemA
22-04-2019 11:22
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
316 19,798
 
Gi de Masha
22-04-2019 10:34
nga Lina Shko tek postimi i fundit
27 563
 
Loreal
22-04-2019 10:24
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
875 54,198
 
Juliana
22-04-2019 08:37
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
283 21,338
 
Lea
22-04-2019 08:35
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
537 12,700
 
e panjohura
22-04-2019 06:50
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
1,003 22,744
 
Gi de Masha
20-04-2019 22:30
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
36 1,037
 
Si Bora
20-04-2019 22:27
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
135 2,793
 
Gi de Masha
20-04-2019 20:50
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
177 10,812
 
Akrepi
20-04-2019 13:20
nga The ICEman Shko tek postimi i fundit
435 3,481
Thumbs up
Gi de Masha
19-04-2019 19:01
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
11 3,512
 
uj me gaz
19-04-2019 16:50
nga Viking Shko tek postimi i fundit
10 165
 
Viking
19-04-2019 15:24
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
1,002 10,280
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 689 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur