Kthehu pas   Forum-Al.com™

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Argėtim & zbavitje
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Thashetheme-t e pėrditshme.
nga SystemA
15-04-2019 22:50 Shko tek postimi i fundit
1,921 12,315
Figura tė njohura tė artit, kinematografisė, muzikės, mediave.
348 3,132
Spektakli reality show pranė Top-Channel.
nga SystemA
24-03-2018 15:32 Shko tek postimi i fundit
17 236
Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.
1,035 10,348
Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!
nga Hope
23-04-2019 09:54 Shko tek postimi i fundit
644 193,473
Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!
17-04-2019 23:25 Shko tek postimi i fundit
347 13,300
17-04-2019 23:25 Shko tek postimi i fundit
28 178
Vetėm barcaleta
nga Viking
28-01-2019 19:34 Shko tek postimi i fundit
96 1,858

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur