Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Ēėshtja kombėtare

Figurat e shquara Gjithēka mbi figurat e ndritura Kombėtarė Shqipėtare...

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Figurat e shquara Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
trestenik
13-12-2018 02:47
nga murik Shko tek postimi i fundit
516 128,336
 
Kryetemė Kryetemė: Lekė Dukagjini
Mandi
25-08-2018 18:49
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
18 9,740
 
Vlerėsimi  i temave: 8 vota, 4.50 mesatarja. Llapi
18-04-2019 16:48
nga Sevda Shko tek postimi i fundit
135 58,073
 
Vlerėsimi  i temave: 20 vota, 1.60 mesatarja. fegi
15-03-2019 19:33
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
469 124,404
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. r00t
08-03-2019 18:11
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
67 20,265
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
25-02-2019 21:43
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
28 5,359
 
daniel00
24-01-2019 22:29
nga murik Shko tek postimi i fundit
17 8,185
 
Interisti
19-01-2019 00:11
nga murik Shko tek postimi i fundit
37 16,182
 
Mandi
07-01-2019 21:21
nga murik Shko tek postimi i fundit
20 3,870
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
05-01-2019 20:12
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
10 4,226
 
Duaje Siveten
26-12-2018 12:15
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
0 303
 
Kryeplaku
20-12-2018 17:57
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
60 20,834
 
Llapi
02-12-2018 17:06
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
21 4,702
 
Adria
21-11-2018 03:13
nga murik Shko tek postimi i fundit
24 12,134
 
Vlerėsimi  i temave: 8 vota, 4.50 mesatarja. Llapi
21-10-2018 17:15
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
49 35,580
 
Duaje Siveten
02-10-2018 19:42
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
4 1,840
 
Askushi
10-07-2018 22:00
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
35 31,382
 
Duaje Siveten
24-06-2018 20:31
nga ron Shko tek postimi i fundit
58 10,199
 
ZET
12-06-2018 17:17
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
50 8,825
 
Askushi
24-04-2018 01:16
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 3,938
 
Prishtinasi
18-03-2018 10:12
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
20 9,044
 
drague
10-03-2018 13:16
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
9 3,550
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 74 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur