Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Letėrsia shqiptare Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Letėrsia shqiptare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
14-11-2018 19:13 Shko tek postimi i fundit
125 990
31 1,330

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Letėrsia shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi i temave: 6 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
06-11-2018 02:05
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
360 63,048
 
Vlerėsimi i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. mondsha
16-03-2018 09:01
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
375 55,607
 
Vlerėsimi i temave: 5 vota, 5.00 mesatarja. Agim Metbala
29-08-2015 08:35
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
1,059 77,423
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Morrison
06-08-2014 01:22
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
24 9,860
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Agim Metbala
06-11-2012 08:22
nga Regina Shko tek postimi i fundit
1,005 79,457
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Agim Metbala
11-12-2018 17:58
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
918 57,463
 
DeuS
11-12-2018 09:17
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
4 8,721
 
Njazi
11-12-2018 09:04
nga Njazi Shko tek postimi i fundit
197 13,081
 
ChocolatE_DiamonD
09-12-2018 19:45
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
454 58,146
 
Eden
09-12-2018 19:30
nga zigur Shko tek postimi i fundit
215 16,856
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. cool_shqype
04-12-2018 18:56
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
144 16,451
 
Erdhi Dimri
02-12-2018 01:01
nga Erdhi Dimri Shko tek postimi i fundit
20 483
 
Erdhi Dimri
29-11-2018 19:46
nga Erdhi Dimri Shko tek postimi i fundit
42 595
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Viking
29-11-2018 18:24
nga Viking Shko tek postimi i fundit
59 7,937
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. DeuS
19-11-2018 04:35
nga Eleonore Shko tek postimi i fundit
44 16,043
 
Lea
18-11-2018 19:28
nga Lea Shko tek postimi i fundit
40 2,454
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Erdhi Dimri
09-11-2018 09:41
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
13 418
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Sopoti
29-10-2018 17:43
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
181 16,671
 
drague
29-10-2018 09:18
nga Adea Shko tek postimi i fundit
127 12,184
 
Onyx
28-10-2018 21:22
nga ron Shko tek postimi i fundit
21 1,158
 
ODEON
27-10-2018 20:51
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
15 1,881
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Sopoti
22-10-2018 20:47
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
63 4,639
 
the admiral
13-10-2018 18:10
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
966 88,548
 
cool_shqype
12-10-2018 18:40
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
5 430
 
Elian70
12-10-2018 00:23
nga Performer Shko tek postimi i fundit
100 3,158
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 240 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur