Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Votime dhe sondazhe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Beaute
26-11-2018 21:58
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
166 43,822
Sondazh
Llapi
27-05-2019 09:00
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
0 742
Sondazh
Mandi
22-05-2019 05:24
nga par Shko tek postimi i fundit
90 13,553
 
Llapi
14-05-2019 22:08
nga legjenda Shko tek postimi i fundit
3 443
Sondazh
Romina
12-05-2019 08:24
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
430 40,308
Sondazh
4x4
23-04-2019 16:32
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
243 21,765
Sondazh
Heily
23-04-2019 09:59
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
49 6,353
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Marina
22-04-2019 08:23
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
151 18,801
Sondazh
Beaute
22-04-2019 08:16
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
733 195,675
Sondazh
Romina
22-04-2019 08:14
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
237 31,310
 
SystemA
21-04-2019 22:11
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
86 7,676
Sondazh
4x4
21-04-2019 16:22
nga Lina Shko tek postimi i fundit
359 62,907
Sondazh
Beaute
08-03-2019 01:17
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
261 22,656
Sondazh
daniel00
05-03-2019 14:15
nga Baki Shko tek postimi i fundit
197 23,434
Sondazh
4x4
18-02-2019 02:12
nga Baki Shko tek postimi i fundit
549 65,530
Sondazh
Beaute
16-02-2019 17:19
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
224 31,565
Sondazh
Urban
16-02-2019 08:37
nga Viking Shko tek postimi i fundit
76 11,468
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Angel69
01-02-2019 07:07
nga Viking Shko tek postimi i fundit
246 22,841
Sondazh
Gi de Masha
30-12-2018 19:40
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
412 10,221
Sondazh
Kryeplaku
19-12-2018 20:19
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
644 64,705
 
Kastrioti1443
07-12-2018 16:43
nga AAO Shko tek postimi i fundit
587 16,700
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 127 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur