Kthehu pas   Forum-Al.com™

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Kombėtare & Boterore
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.
19-05-2019 00:19 Shko tek postimi i fundit
1,461 29,651
245 4,314
03-05-2019 19:13 Shko tek postimi i fundit
100 1,652
nga kreksi
05-05-2019 06:33 Shko tek postimi i fundit
12 339
nga SystemA
30-03-2019 22:37 Shko tek postimi i fundit
51 414
nga Gon!
10-05-2019 06:12 Shko tek postimi i fundit
47 1,487
nga Ragnar
14-05-2019 12:05 Shko tek postimi i fundit
7 1,046
“Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri
nga Rex
15-05-2019 19:33 Shko tek postimi i fundit
225 12,745
Gramatika e Gjuhes Shqipe
nga Gon!
08-02-2019 13:07 Shko tek postimi i fundit
8 519
Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.
712 15,970
Gjithēka mbi figurat e ndritura Kombėtarė Shqipėtare...
nga Llapi
18-05-2019 07:28 Shko tek postimi i fundit
76 2,197
Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.
87 2,767
Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?
nga AAO
18-05-2019 19:47 Shko tek postimi i fundit
121 4,020
“Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”
nga Adea
17-05-2019 14:46 Shko tek postimi i fundit
151 7,060

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur