Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane

Ekonomi & biznes Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ekonomi & biznes
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Udhėtimet tuaja
26 750

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ekonomi & biznes Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Rex
09-05-2018 09:22
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
115 46,894
 
Rex
29-12-2016 14:11
nga Rex Shko tek postimi i fundit
87 33,501
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Rex
17-11-2016 10:08
nga par Shko tek postimi i fundit
54 26,953
 
par
06-08-2019 19:12
nga Zana Shko tek postimi i fundit
24 1,984
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Rex
07-07-2019 21:18
nga Rex Shko tek postimi i fundit
253 39,134
 
Fshatari
29-06-2019 13:49
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 150
 
Onyx
27-06-2019 13:27
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
125 2,440
 
shoku_tanku
26-06-2019 23:54
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
32 553
 
Fshatari
08-05-2019 09:44
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 278
 
Fshatari
03-05-2019 10:47
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 175
 
Onyx
01-05-2019 07:38
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
3 225
 
Onyx
01-04-2019 09:15
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 555
Sondazh
rolex
30-03-2019 09:32
nga Guest88 Shko tek postimi i fundit
125 8,142
 
Onyx
28-03-2019 21:53
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 142
 
xperson
25-03-2019 23:08
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
2 226
 
Mandi
19-02-2019 04:49
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 424
 
Fshatari
18-01-2019 23:10
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
3 595
 
Fshatari
15-01-2019 17:22
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 216
 
Fshatari
12-01-2019 22:27
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 176
 
kanina
11-01-2019 15:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
41 6,760
Thumbs up
iDeA
27-12-2018 12:34
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 2,523
 
Mandi
05-12-2018 06:55
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 1,720
 
Fshatari
23-11-2018 09:56
nga par Shko tek postimi i fundit
17 3,676
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 216 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur