Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Ndėrkombėtare Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Politika Ndėrkombėtare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.
206 4,973

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Ndėrkombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Question
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 2.50 mesatarja. SystemA
23-04-2019 22:16
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
533 88,146
 
3 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Borxhi Grek (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
bindi
20-08-2018 15:44
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
105 38,016
 
Rusnod
21-07-2014 18:07
nga BATO Shko tek postimi i fundit
1,072 135,133
 
Fshatari
18-05-2019 21:31
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
1 55
 
Kurt
18-05-2019 12:38
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
93 1,284
 
Llapi
15-05-2019 21:02
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
13 483
 
Fshatari
12-05-2019 22:01
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
2 139
 
Duaje Siveten
11-05-2019 08:13
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
62 8,134
 
Fshatari
09-05-2019 12:48
nga Rex Shko tek postimi i fundit
13 167
 
Rrjeti
07-05-2019 21:03
nga edlin Shko tek postimi i fundit
28 550
 
Onyx
07-05-2019 13:54
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
9 169
 
lonely_lion
07-05-2019 06:02
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 321
 
Fshatari
04-05-2019 14:22
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
1 56
 
Fshatari
28-04-2019 23:01
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 229
 
Mandi
24-04-2019 20:40
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
487 88,147
 
Fshatari
24-04-2019 08:49
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 62
 
Mandi
22-04-2019 18:00
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
5 402
 
daniel00
22-04-2019 13:23
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
25 2,823
 
Metarch
20-04-2019 19:04
nga Adea Shko tek postimi i fundit
4 202
 
Onyx
14-04-2019 13:34
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 3,180
 
Mandi
12-04-2019 02:23
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
14 701
 
Duaje Siveten
04-04-2019 17:11
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
0 107
 
Mandi
02-04-2019 22:52
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
1 150
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 553 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur