Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit

Informatika Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Informatika
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Windows, Mac, Linux, FreeBSD etj...
nga Hawk
19-05-2019 17:39 Shko tek postimi i fundit
55 327
Gjithēka mbi Windows shkarkime programesh etj.
nga Lakosta
27-04-2019 21:56 Shko tek postimi i fundit
38 156
Gjithēka mbi sistemet operative.
nga Hawk
19-05-2019 17:39 Shko tek postimi i fundit
9 133

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Informatika Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Fehmikaciu
26-11-2014 08:24
nga Fehmikaciu Shko tek postimi i fundit
178 75,406
 
ODEON
20-05-2019 19:31
nga Venom Shko tek postimi i fundit
264 38,552
Smile
Unreal side
18-05-2019 00:19
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
3 219
 
Rrjeti
02-04-2019 18:40
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
31 22,717
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Ēaushi
14-03-2019 22:53
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 370
 
ad ifixit
09-03-2019 16:33
nga ad ifixit Shko tek postimi i fundit
0 137
 
magnus
08-03-2019 16:32
nga magnus Shko tek postimi i fundit
10 203
 
ad ifixit
01-03-2019 20:16
nga ad ifixit Shko tek postimi i fundit
0 165
 
ad ifixit
28-02-2019 15:18
nga ad ifixit Shko tek postimi i fundit
0 122
 
ad ifixit
23-02-2019 08:53
nga ad ifixit Shko tek postimi i fundit
0 147
 
ad ifixit
22-02-2019 23:00
nga ad ifixit Shko tek postimi i fundit
0 77
 
ad ifixit
22-02-2019 22:59
nga ad ifixit Shko tek postimi i fundit
0 57
 
ad ifixit
22-02-2019 22:57
nga ad ifixit Shko tek postimi i fundit
0 57
 
ad ifixit
22-02-2019 22:55
nga ad ifixit Shko tek postimi i fundit
0 88
 
ShqiptarKS
13-01-2019 20:07
nga ShqiptarKS Shko tek postimi i fundit
0 450
Post
Mefi
05-10-2018 19:20
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
1 1,283
 
lale
01-09-2018 12:01
nga subhankhan Shko tek postimi i fundit
2 1,205
 
lonely_lion
27-06-2018 18:00
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
0 1,247
 
lonely_lion
02-05-2018 06:57
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
0 1,080
 
Onyx
19-03-2018 09:54
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 585
 
HCO
07-03-2018 20:29
nga HCO Shko tek postimi i fundit
0 1,011
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 419 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur