Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Agim Metbala
16-05-2019 19:34
nga Rex Shko tek postimi i fundit
94 3,623
 
Akrepi
19-05-2019 05:23
nga drague Shko tek postimi i fundit
167 2,771
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Akrepi
19-05-2019 03:41
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
507 7,958
 
cool_shqype
19-05-2019 00:16
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
6 66
 
Onyx
18-05-2019 22:19
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
485 6,470
 
Jolene
18-05-2019 22:13
nga Zana Shko tek postimi i fundit
4 72
 
Mistrece
18-05-2019 21:40
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
144 1,435
 
Akrepi
18-05-2019 20:44
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
517 14,130
 
Rexhina
18-05-2019 19:21
nga Zana Shko tek postimi i fundit
984 17,699
 
Onyx
18-05-2019 16:34
nga The ICEman Shko tek postimi i fundit
121 9,749
 
Gi de Masha
18-05-2019 01:03
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
108 19,019
 
Si Bora
17-05-2019 20:10
nga The ICEman Shko tek postimi i fundit
305 6,062
 
Gi de Masha
17-05-2019 18:18
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
122 10,600
 
Zana
17-05-2019 15:35
nga Zana Shko tek postimi i fundit
70 938
 
Gi de Masha
17-05-2019 09:30
nga Viking Shko tek postimi i fundit
119 2,480
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Onyx
15-05-2019 21:57
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
971 49,821
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Onyx
15-05-2019 21:10
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
586 21,901
 
Rexhina
15-05-2019 20:43
nga Zana Shko tek postimi i fundit
313 28,548
 
Onyx
15-05-2019 19:58
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
97 5,811
 
Lea
14-05-2019 12:16
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
550 16,527
 
Rexhina
14-05-2019 09:26
nga Eden Shko tek postimi i fundit
292 19,299
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 699 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur