Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Historia e Shqiptarėve
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
245 4,314
03-05-2019 19:13 Shko tek postimi i fundit
100 1,652
nga kreksi
05-05-2019 06:33 Shko tek postimi i fundit
12 339
nga SystemA
30-03-2019 22:37 Shko tek postimi i fundit
51 414
nga Gon!
10-05-2019 06:12 Shko tek postimi i fundit
47 1,487
nga Ragnar
14-05-2019 12:05 Shko tek postimi i fundit
7 1,046

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia e Shqiptarėve Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
50 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Fustanella (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Mandi
19-05-2019 00:19
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
319 84,684
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
18-05-2019 05:46
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
684 136,112
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
15-05-2019 20:06
nga Rex Shko tek postimi i fundit
197 64,270
 
ZET
09-05-2019 12:07
nga ajzberg Shko tek postimi i fundit
174 66,981
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 2.67 mesatarja. r00t
29-03-2019 19:58
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
654 145,193
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. ZET
15-02-2019 16:08
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
535 141,990
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. The Helper
07-01-2019 21:26
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
458 125,481
 
BARAT
02-11-2018 17:51
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
7 9,709
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Akili (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
25-10-2018 15:47
nga Mollos Shko tek postimi i fundit
43 31,944
 
Albpelasgian
06-09-2018 02:02
nga murik Shko tek postimi i fundit
23 11,340
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Pirroja i Epirit (Temė me shumė faqe 1 2)
SERAFIM DILO
25-08-2018 18:48
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
30 21,098
 
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Dodona (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Ajnej
02-04-2017 05:30
nga ron Shko tek postimi i fundit
165 47,086
 
Beu_Shpata
20-05-2019 16:00
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
254 20,461
 
Pirati
18-05-2019 21:51
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
4 181
 
Rrjeti
18-05-2019 19:28
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
325 45,347
 
Gi de Masha
18-05-2019 00:00
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 75
 
Rrjeti
15-05-2019 14:44
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
13 673
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. magnus
28-04-2019 16:03
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
31 13,885
 
Rrjeti
27-04-2019 21:19
nga Adea Shko tek postimi i fundit
2 123
 
cool_shqype
25-04-2019 16:35
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
1 93
 
Gi de Masha
23-04-2019 23:02
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
7 221
 
ne universitet
- - -
 
Rrjeti
19-04-2019 10:35
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
33 785
 
gladiola
16-04-2019 10:02
nga gladiola Shko tek postimi i fundit
3 248
 
Dredhza
13-04-2019 20:23
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
60 1,365
 
Gi de Masha
11-04-2019 21:44
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 50
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. cool_shqype
11-04-2019 20:40
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
17 857
 
Mano
11-04-2019 12:48
nga Mano Shko tek postimi i fundit
7 200
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Angel69
10-04-2019 17:37
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
49 6,797
 
Kastrioti1443
09-04-2019 07:57
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
101 33,953
 
daniel00
08-04-2019 18:31
nga Mano Shko tek postimi i fundit
40 9,810
 
Rrjeti
06-04-2019 15:55
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
4 217
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 989 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur